Doradztwo

Czy tak ma wyglądać życie przedsiębiorcy ?

Według badań statystycznych polski przedsiębiorca pracuje 63 godziny w tygodniu, to ponad 10 godzin dziennie od poniedziałku do soboty… a często również w niedzielę. To o połowę więcej niż pracownik etatowy.

Czy po to właśnie zakładamy swój biznes? Zakładamy firmy, bo chcemy być wolni, czuć się niezależni. Rzucamy etaty i idziemy na swoje. Organizujemy swój biznesowy świat po swojemu. Od teraz to Ja decyduję o sobie. Nikt nie będzie mówił mi co mam robić. Jestem sobie sterem i okrętem.

zderzenie z rzeczywistością.

Okazuje się, że trzeba walczyć o klienta. Naprawiać błędy, gasić pożary. Nie jeden przedsiębiorca każdego dnia walczy o przetrwanie. Pracujemy coraz więcej, odpoczywamy coraz mniej. Pojawia się frustracja i rozczarowanie. I po co to wszystko?
Zamiast robić to, co lubimy (bo przecież to miał być biznes tworzony z pasji) robimy coraz więcej tego, co musimy, a nie tego czego chcemy i co daje nam satysfakcję. Coś poszło nie tak…

zmiana jest możliwa

Można, jeśli tylko jest się na to gotowym i otwartym na zmiany. Jeśli potrafimy otwarcie opowiedzieć o problemach z jakimi borykamy się w firmie, bo bez tego nawet najlepsze doradztwo nie przyniesie oczekiwanych efektów.
  • Można odzyskać kontrolę nad swoją pracą.
  • Można poukładać biznes tak, by móc robić to, w czym jest się naprawdę dobrym realizując jednocześnie swoje pasje.
  • Można kontrolować ilość czasu, który poświęcamy firmie.
  • Można wyjechać na urlop bez martwienia się, czy po powrocie będzie do czego wracać.

doradztwo to proces

Do każdego człowieka i problemu podchodzimy indywidualnie. Badamy potrzeby i oczekiwania, aby wybrać najlepszą metodę do osiągnięcia wyznaczonych celów. Z czym Ty się mierzysz dzisiaj? Jakie masz wyzwania? Czekamy na Twój pierwszy krok, czekamy na Ciebie.