Przejdź do treści
Strona główna » Wydarzenia » Konferencja Wsparcia Kompetencji Cyfrowych

Konferencja Wsparcia Kompetencji Cyfrowych

  Wsparcie Kompetencji Cyfrowych – dzięki współudziałowi i ścisłej współpracy z Polish Investment and Trade Agency (PAIH) i Akademi Kobiet  ten dzień był pełnym wrażeń, doświadczeń, wypełnionym po brzegi merytoryczną, praktyczną wiedzą.

  Prelegentkami i prelegentami dnia były i byli:

  Izabela Karkocha KodoGrafia – Iza w swoich dwóch wystąpieniach wprowadziła nas w tajniki skutecznego e-commerce, pokazała możliwości rozwoju sprzedaży w internecie od pierwszych samodzielnie stawianych kroków po rozbudowane strategie marketingowe; był również czas na case study, pracę nad własnym pomysłem na biznes i chwilę relaksu. Dużo bardzo praktycznej wiedzy, timing i poczucie humoru!

  Kamil Porembiński – ekspert cyberbezpieczeństwa – jednocześnie skutecznie nas wystraszył czym grozi brak rozsądku i zabezpieczeń w cyber przestrzeni izainspirował do zmian zachowań i przyzwyczajeń w wirtualnym świecie. Bardzo ciekawe i nieszablonowe ujęcie tematu. Brawo! Mam nadzieję, że po nim każdy już właściwie dobrał hasła i zabezpieczenia do swoich danych wrażliwych, poczty i komputera.

  Dużo czasu poświęciliśmy, dzięki Anna Kaczmarska, Bernard Golko i zespołowi specjalistów PAiH, na zdobywanie wiedzy na temat wsparcia polskich przedsiębiorców w wejściu na rynki zagraniczne oraz skalowania i wsparcia start-upów. Mnóstwo ważnej, mało znanej i bardzo przydatnej wiedzy.

  Była również przestrzeń na dyskusję. Podczas panelu na temat zrównoważonego przywództwa swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem dzielili się 

  Małgorzata Szymko Staniszewska, Przemysław Rawicz, Bernard Golko, Olga Sobieraj, Anna Kaczmarska.

  O tym czym jest budowanie marki osobistej i jak ważne jest nasze codzienne well-being i samorozwój, nie tylko zawodowy, ale i emocjonalny opowiadała Agnieszka Cyniak – trenerka mentalna, coach, mentorka. Jak zadbać o dobrą opinię o sobie i wizerunek personalny? Zacznij od autorefleksji, jak sam lub sama o sobie myślisz.

  Nie mogło się też obyć bez success case study story – Jan Sikora – pomysłodawca, twórca i kreator plente – brawurowo zaprezentował nam swoją receptę na sukces w biznesie i filozofię spełnionego życia.

  Tak, kreatywność ro zdecydowanie waluta przyszłości! Spotkanie-petarda!

  Było też coś stricte dla ciała, bo na wszystkich czekały wypełnione po brzegi paczki od Pure Beauty i miesięcznik E-commerce w praktyce – prezenty od naszych partnerów.

  Dziękuję Wam wszystkim za tak świetnie spędzony czas!

  Celem konferencji jest inspirowanie i wspieranie kobiet w osiąganiu sukcesu w e-commerce oraz dostarczenie praktycznych wskazówek i narzędzi.

  Konferencję otwierała się sesją networkingową „Kobiety w Biznesie – Współtworzenie Silnych Relacji”, która zachęcała do budowania profesjonalnych relacji i współpracy.

  Wydarzenie organizowane było przez Elite Business Club by Akademia Kobiet Monika Lichota przy wsparciu PAIH (Polska Agencja Inwestycji i Handlu) oraz naszych partnerów: E-commerce w Praktyce, BIOSSOM – Healthy Food for Everyone!, Akademia Kobiet, Klinika Tazbir, MOVON, Pure Beauty

  WIOLETA ŁAGOWSKA 

  tel: 509 403 039

  email: wioleta@napedzanasdzialanie.pl

  MONIKA LICHOTA 

  tel: 500 029 908

  email: monika@napedzanasdzialanie.pl

  AGNIESZKA CYNIAK 

  tel: 508 086 447

  email: agnieszka@napedzanasdzialanie.pl


   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
   Polityka prywatności oraz Regulamin.