O nas

Towarzyszymy Przedsiębiorcom

Mocno wierzymy i chcemy, aby świat wokół nas stawał się coraz lepszy. Jest to możliwe dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy - zamiast narzekać - biorą życie w swoje ręce i działają. Dlatego wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać.

Towarzyszymy Przedsiębiorcom na drodze rozwoju, budowania marki osobistej, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami. Podążamy za potrzebami zawodowymi i osobistymi Przedsiębiorców, pracujemy nad tym, jak zbudować kreatywne i zaangażowane zespoły, a jednocześnie być autentycznym i odważnym liderem, który jest inspiracją dla swojego zespołu. Pokazujemy nowe sposoby prowadzenia biznesu.
Dla nas ważne jest, aby Przedsiębiorcy świadomie zarządzali i rozwijali swoje biznesy, osiągali korzyści finansowe i społeczne. A wszystko to z zgodnie ze swoimi wartościami i zasadami życiowymi, pozostając w harmonii ze sobą i resztą swojego życia.

WIEDZA

Wykorzystujemy wiedzę, aby wspierać odważnych ludzi w ich rozwoju i spełnianiu marzeń.

praktyka

Zdobytą wiedzę zamieniłyśmy w praktykę w korporacji i własnym biznesie.

odwaga

Pasja do działania i pomaganie innym oraz postawa "wszystko jest możliwe" to nasza misja.

działanie

Przed nami nowe cele i projekty do realizacji, nie tylko mówimy o działaniu, my DZIAŁAMY.

My się nie spierałyśmy, my podjęłyśmy decyzję.

Co było pierwsze: jajko czy kura? Co jest lepsze praca w korpo czy własny biznes? Takie dyskusje nie mają końca. My się nie spierałyśmy, my podjęłyśmy decyzję. Najlepsze będzie połączenie sił, czyli wykorzystanie zdobytej wiedzy oraz praktyki w korporacji i własnym biznesie – tak, aby wspierać odważnych ludzi w ich rozwoju i spełnianiu marzeń. Ta odmienność perspektyw jest zdecydowanie naszym dużym atutem.

Co nas różni: rodzaj doświadczeń zawodowych i właśnie dlatego świetnie się uzupełniamy.  Co nas łączy: autentyczność, pasja do działania i pomagania innym, postawa ‘’wszystko jest możliwe’’, pokłady niespożytej energii i dobrego humoru. Co z tego wynika? Do swoich zadań podchodzimy holistycznie, rzetelnie, z poczuciem misji i dzielenia się tym wszystkim czego udało nam doświadczyć na własnej skórze. Znamy to z autopsji. Jesteśmy praktykami, a nie teoretykami. Osiągamy sukcesy i dzielimy się wiedzą, jak tego dokonać. Nie stoimy w miejscu – przed nami nowe cele i projekty do realizacji, bo my nie tylko mówimy o działaniu, my DZIAŁAMY😊

Katarzyna radziejewska

Od zawsze przemawiał przeze mnie manager. Jako dziecko to ja byłam prowodyrem i organizatorem rodzinnych atrakcji. Jako mama trójki synów nie mogło zabraknąć mnie w żadnej klasowej trójce, podobnie było w samorządach szkolnych. Dlaczego? Dzisiaj wiem, że podświadomie chciałam mieć wpływ na to co dzieje się dookoła mnie. Nie zadowala mnie przeciętność i stagnacja. Muszę być w ciągłym ruchu, działać i kreować rzeczywistość. Wszyscy mamy na nią wpływ. Pytanie na ile potrafimy wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować wyzwania jakie stawia przed nami życie.

Wybierając jako kierunek studiów „Zarządzanie i marketing” pomyślałam, że nie zaszufladkuję się w jakimś jednym nudnym zawodzie – przecież zarządzać trzeba wszystkim. To był dobry wybór. Choć dzisiaj wiem, że prawdziwą szkołę zarządzania dostałam po studiach, gdy zdecydowałam się na bycie przedsiębiorcą. Swoją przygodę z działalnością gospodarczą zaczęłam ponad 20 lat temu i do dzisiaj uważam, że to zdecydowanie moja bajka. Oczywiście były wzloty i upadki. Szukałam pomysłu na siebie. Teraz posiadając wieloletnie doświadczenie biznesowe wsparte wiedzą zdobytą na szkoleniach pomagam przedsiębiorcom w rozwoju ich firm. Jestem praktykiem i to zdecydowanie mój duży atut. Nie boję się nazywać rzeczy po imieniu. W swoim życiu kieruję się zasadą: żyj, twórz i ciesz się życiem. Pracujemy po to aby cieszyć się i korzystać z efektów naszej pracy, a nie po aby przeżyć. I tego właśnie uczę przedsiębiorców, którzy zapętlili się w swoim biznesowym życiu i nieustająco walczą z czasem, zapominając o sobie.

Agnieszka cyniak

Z pasji jestem coachem, mentorem i managerem. Moja praktyka jest oparta na metodach coachingowych i mentoringowych Kingmakers Academy i ściśle związana ze środowiskiem biznesowym. Wartości jakimi się kieruję to: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, szczerość, otwartość i autentyczność. Moimi mocnymi stronami są komunikatywność, otwartość na zmiany, kreatywność oraz postawa ‘’ wszystko jest możliwe”. Moja praktyka ściśle jest związana z coachingiem i mentoringiem biznesowym, oparta na metodach Kingmakers Academy.
Jako coach towarzyszę ludziom w odkrywaniu mocnych stron i potencjału, w rozpoznawaniu swoich potrzeb i odważnym ich realizowaniu, w wyznaczaniu kierunku życia, w zrozumieniu i akceptacji siebie. Jestem ekspertem w towarzyszeniu ludziom w procesie zmiany, wchodzenia w nową rolę i odkrywania tego, co w nich najpiękniejsze przy jednoczesnym zachowaniu szacunku i partnerstwa. Jako mentor, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także chętnie uczę się od innych. Jako manager i mentor finansowy wspieram i uczę przedsiębiorczości, zarządzania finansami, aby w efektywny sposób rozwijać swoje biznesy, zarządzać budżetem domowym, spełniać marzenia i mieć tzw. poduszkę finansową. Wszystko co robię i działania, które podejmuję, mają na celu wspieranie ludzi w realizowaniu ich marzeń, osiąganiu tego, co często wydaje się niemożliwe, aby na końcu czerpać satysfakcję z życia, budować silną markę osobistą, zwiększać poczucie własnej wartości i pewności siebie.

nasze wartości

 • autentyczność

  Szczerość, prawdziwość, odwaga w działaniu i bycie ze sobą w zgodzie

 • rzetelność

  Pewność w działaniu, wiarygodność, precyzyjność

 • partnerstwo

  Szacunek, zaufanie, akceptacja, uczciwość, otwartość na dialog, odpowiedzialność

 • proaktywność

  Szukanie rozwiązań, a nie problemów; podejmowanie śmiałych, niestandardowych decyzji

 • pozytywne nastawienie

  Wszystko jest możliwe, radość, śmiech, docenianie, wdzięczność

SKALA NASZEGO FLOW

pozytywne nastawienie0%
pewność siebie0%
perfekcjonizm0%
poranek bez kawy0%