Przejdź do treści

O nas

Nasza misja

Pomagamy firmom kształtować ich przyszłość poprzez dostarczanie eksperckiego doradztwa biznesowego, umożliwiającego efektywne i zrównoważone zarządzanie, poprzez wdrażanie innowacyjnych strategii. Z naciskiem na wartości społeczne, środowiskowe i korporacyjne, wspieramy przedsiębiorstwa w osiąganiu długoterminowego sukcesu przy jednoczesnym dbaniu o dobro środowiska i lokalnych społeczności.

Mocno wierzymy i pragniemy, aby świat wokół nas stawał się coraz lepszy. To jest osiągalne dzięki przedsiębiorczym liderom firm, którzy, zamiast narzekać, biorą życie w swoje ręce i podejmują działania. Dla nas ważne jest, aby Przedsiębiorcy świadomie zarządzali i rozwijali swoje biznesy, osiągali korzyści finansowe i społeczne. Dlatego nasze starania koncentrują się na wspieraniu tych osób. Misja naszej firmy opiera się na edukowaniu i wspieraniu organizacji w pełnym zrozumieniu oraz wdrożeniu strategii ESG. 

ESG oznacza zupełnie nowe podejście do zrównoważonego rozwoju, a zarazem koncepcję biznesu, w której środowisko naturalne, społeczeństwo i ład korporacyjny muszą w spójny sposób stanowić motor napędowy rozwoju firmy. Chcemy, aby firmy postrzegały zrównoważony rozwój nie jako koszt, ale dostrzegały w założeniach ESG sposób na poprawę efektywności działania oraz zwiększenia własnej konkurencyjności.

Nasza wizja

Kim jesteśmy?

Przygotowujemy strategie na przyszłość, już teraz.

Movon Concept  to firma specjalizująca się w doradztwie biznesowym, która inspiruje, wspiera i pomaga klientom w tworzeniu wartości, strategii i działań  oraz dostosowywaniu ich  do zmieniających się realiów środowiskowych, społecznych i ekonomicznych.

ESG oznacza nowe podejście do zrównoważonego rozwoju, a zarazem koncepcję biznesu, w której środowisko naturalne, społeczeństwo i ład korporacyjny w spójny sposób stanowią motor napędowy rozwoju firmy. Chcemy, aby firmy postrzegały zrównoważony rozwój nie jako koszt, czy obowiązek, ale szansę i potencjał.  Aby założenia zrównoważonego rozwoju były skuteczną metodą poprawy efektywności działania oraz zwiększenia własnej konkurencyjności.

Pomagamy firmom kształtować ich przyszłość poprzez dostarczanie eksperckiego doradztwa biznesowego umożliwiającego efektywne i zrównoważone zarządzanie poprzez wdrażanie innowacyjnych strategii z zakresu ESG. Z naciskiem na wartości społeczne i korporacyjne, wspieramy przedsiębiorstwa w osiąganiu długoterminowego sukcesu przy jednoczesnym dbaniu o dobro środowiska i lokalnych społeczności.

To najlepsi eksperci

Co nas różni:

rodzaj doświadczeń zawodowych i właśnie dlatego świetnie się uzupełniamy.  

Co nas łączy:

autentyczność, pasja do działania i pomagania innym, postawa ‘’wszystko jest możliwe’’, pokłady niespożytej energii i dobrego humoru. 

Co z tego wynika?

Do swoich zadań podchodzimy holistycznie, rzetelnie, z poczuciem misji i dzielenia się tym wszystkim czego udało nam doświadczyć na własnej skórze. Znamy to z autopsji. Jesteśmy praktykami, a nie teoretykami. Osiągamy sukcesy i dzielimy się wiedzą, jak tego dokonać. Nie stoimy w miejscu – przed nami nowe cele i projekty do realizacji, bo my nie tylko mówimy o działaniu, my DZIAŁAMY.

WIOLETA ŁAGOWSKA

Co-founder & CEO

AGNIESZKA CYNIAK

Co-founder & CEO

MONIKA LICHOTA

Co-founder & CEO

WARTOŚCI,
KTÓRYMI KIERUJE SIĘ

PROAKTYWNOŚĆ

Oddziałujemy na środowisko i ludzi poprzez podejmowanie aktywnych działań na rzecz ulepszania otaczającego nas świata; postępujemy w duchu pozytywnych korzyści nie tylko dla siebie, ale i dla innych;  z odwagą i w pełni zmotywowane wychodzimy z inicjatywami, które potem z determinacją i konsekwencją wdrażamy. W swoim działaniu poszukujemy możliwości do zmiany, aby potem wspólnie obrać cel i ukierunkować się na tą zmianę. My nie czekamy, my działamy

AUTENTYCZNOŚĆ

Zachowujemy się tak jak czujemy, mówimy to co myślimy i postępujemy tak, jak prowadzi nas własna głowa i serce. W relacjach między nami i naszymi klientami stawiamy na wiarygodność, szczerość, spójność między działaniami a wartościami.

SZACUNEK

to dla nas przede wszystkim zaufanie, empatia, akceptacja dla różnorodności, miłość, lojalność, odwaga, transparentna komunikacja, poczucie komfortu i spokoju w relacjach, dobro i wsparcie – w taki sposób budujemy relacje biznesowe i w naszym zespole

OPTYMIZM

dla nas szklanka zawsze jest do połowy pełna; z pozytywnym nastawieniem szukamy optymalnych rozwiązań nawet dla najtrudniejszych sytuacji; my mamy wyzwania zamiast problemów; cechuje nas postawa: wszystko jest możliwe 

ZAANGAŻOWANIE

w odpowiedzialny sposób podchodzimy do każdego zadania i współpracy;  sumienność, rzetelność,  konsekwencja,  wytrwałość, sprawczość, pewność w działaniu dają naszym klientom i partnerom biznesowym bardzo wysokie poczucie bezpieczeństwa

SUKCES

cenimy sobie wolność, niezależność w każdym obszarze, chcemy osiągać takie profity i sukcesy, aby dawały nam radość, docenienie i przyjemność