Przejdź do treści

AGNIESZKA CYNIAK

Mentorka, trenerka mentalna i coach w biznesie, przedsiębiorczyni, współwłaścicielka Movon Concept napędza nas działanie Sp. z o.o., certyfikowana trenerka i konsultantka badania stylów zachowania i komunikacji metodą DiSC oraz rozwijania potencjału i mocnych stron na bazie Talentów Gallupa. Ekspertka w towarzyszeniu ludziom w procesie zmiany, wchodzenia w nową rolę i zarządzania relacyjnego przy jednoczesnym zachowaniu wewnętrznego spokoju, budowania pewności siebie, pracy z lękiem i porażkami oraz budowania nawyków koncentracji i uważności.

Posiada 20-letnie doświadczenie w biznesie korporacyjnym, na stanowiskach managerskich w strukturach rozproszonych i wielopokoleniowych. W sektorze MŚP wspiera rozwój kompetencji liderskich, komunikacyjnych i organizacyjnych Specjalizuje się w rozwoju umiejętności menedżerskich takich jak: przywództwo relacyjne XXI w., myślenie strategiczne, komunikacja, zwinność w zarządzaniu, budowaniu pewności siebie, radzenie sobie ze stresem i dbaniem o dobrostan psychiczny. Z sukcesami współpracuje z Zarządami firm w obszarze wyznaczania, wdrażania i realizacji odważnych strategii biznesowych, które nie tylko dają zwiększone profity, ale także poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji zawodowej i życiowej.

Towarzyszy w transformacji przywództwa na zarządzanie relacyjne, oparte na partnerstwie biznesowym i zaufaniu, ukierunkowane na różnorodność zespole, które jest znamienne dla kompetencji przywództwa przyszłości. Rzuca wyzwania, dzieli się doświadczeniami, narzędziami i technikami, które upraszczają życie lidera. Solidny fundament jej pracy stanowią doświadczenia w biznesie.

Jej pasją i misją życiową jest odkrywanie w ludziach ich potencjału, pewności siebie, odwagi do działania, aby mogli spełniać marzenia i żyć według własnej definicji szczęścia. Dzieli się swoją energią, wiedzą i doświadczeniem, aby świat wokół nas stawał się coraz lepszy, a ludzie w nim autentyczni i spełnieni.

Wartości, jakimi się kieruje, to: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, szczerość, otwartość i autentyczność. Do wyzwań podchodzi z pasją i zaangażowaniem.

Jej mocnymi stronami są: komunikatywność, otwartość na zmiany, kreatywność oraz postawa „wszystko jest możliwe”.

WIOLETA ŁAGOWSKA 

tel: 509 403 039

email: wioleta@napedzanasdzialanie.pl

MONIKA LICHOTA 

tel: 500 029 908

email: monika@napedzanasdzialanie.pl

AGNIESZKA CYNIAK 

tel: 508 086 447

email: agnieszka@napedzanasdzialanie.pl


    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
    Polityka prywatności oraz Regulamin.