Przejdź do treści
Strona główna » Wydarzenia » Warsztaty Stań za sobą w poszukiwaniu swojego wewnętrznego piękna i potencjału

Warsztaty Stań za sobą w poszukiwaniu swojego wewnętrznego piękna i potencjału

  Kobieca Moc & Pewność Siebie w Działaniu – warsztaty dla Liderek w kwietniu, podczas pierwszych organizowanych przez MOVON warsztatów dla kobiet, pracowałyśmy nad odkrywaniem w sobie KOBIECEJ MOCY, POTENCJAŁU, BUDOWANIA PEWNOŚCI SIEBIE I POZYTYWNEJ ENERGII do działania i zmiany. Określałyśmy swoje mocne strony i odnajdywałyśmy skrywane talenty.

  Akceptowałyśmy słabości, wady, trudne emocje i zmieniałyśmy nastawienie do swojego wewnętrznego krytyka. Budowałyśmy odporność psychiczną, uczyłyśmy się efektywnej komunikacji (również ze sobą) i poznawałyśmy metody twórczej pracy z porażkami. Odkrywałyśmy moc, którą niesie ze sobą praktyka wdzięczności, każdego dnia, bez względu na porażki i sukcesy. W tych przemianach wspierały nas ćwiczenia jogi, medytacje i relaksacje. Pozwalały wydobyć z ciała i umysłu blokady, niszczące przekonania, stres. Umacniały pojawienie się nowych wartości.

  Wszystkie działania, ćwiczenia, przekazana wiedza i nasze doświadczenie miały zainspirować uczestniczki do odwagi bycia sobą, spełniania marzeń i życia w codziennej satysfakcji. Czy tak się stało? TAK! To wiemy z feedbacku po warsztatach „Jak dobrze jest poczuć moc kobiecej energii i korzystać z niej podczas pracy na warsztatach takich jak te!” Takie słowa z ust jednej z uczestniczek naszych warsztatów to ogromna radość i uznanie dla nas.

  Taki też był cel tych warsztatów. Stworzyć wyjątkową, przyjazną każdej kobiecie przestrzeń, z której będzie mogła czerpać wiedzę i w której będzie mogła się otworzyć w pełnym poczuciu akceptacji i bezpieczeństwa.

  WIOLETA ŁAGOWSKA 

  tel: 509 403 039

  email: wioleta@napedzanasdzialanie.pl

  MONIKA LICHOTA 

  tel: 500 029 908

  email: monika@napedzanasdzialanie.pl

  AGNIESZKA CYNIAK 

  tel: 508 086 447

  email: agnieszka@napedzanasdzialanie.pl


   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
   Polityka prywatności oraz Regulamin.